Головна » 2013 » Червень » 15 » Храмове свято Вознесенської церкви Снятина
Храмове свято Вознесенської церкви Снятина

У сороковий день після Пасхи Православна Церква святкує Вознесіння Господнє. Цього року цей день випадає на 13 червня і саме в цей день своє престольне свято відзначає громада Вознесенського храму м. Снятин. З нагоди свята у храмі було звершене соборне богослужіння, яке очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк. Його високопреподобію співслужили: прот. Теофіл Кишкан - позаштатний клірик Свято-Троїцького собору м. Снятин, прот. Ярослав Марикот - настоятель храмів у селах Ганьківці і Вишнівка, прот. Богдан Близнюк - настоятель храмів у селах Хлібичин і Турка Борщівська, прот. Микола Марусяк - настоятель храму-іменинника, свящ. Василь Семотюк і протодияк. Роман Підгірний - клірики Свято-Троїцького собору м. Снятин.

Після євангельського читання до вірян з повчальним словом звернувся прот. Богдан Близнюк, який розтлумачив значення Вознесіння Господнього і дав цінні поради для достойного християнського життя.

Після Літургії на церковному подвір'ї було звершено Водосвяття, після якого усі присутні були окроплені святою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 769 | Додав: admin | Теги: Свято-Вознесенська церква, благочинний, богослужіння, Вознесіння Господнє, Снятин | Рейтинг: 4.3/6

«  Червень 2013  »