Головна » 2019 » Червень » 11 » Храмове свято відзначили в Стецеві
Храмове свято відзначили в Стецеві

6 червня, в день Вознесіння Господнього, відзначає храмове свято громада ПЦУ Свято-Вознесенської церкви села Стецева. Соборне урочисте богослужіння з цієї нагоди очолив настоятель Хрестовоздвиженського храму села Потічок протоієрей Василь Джус у співслужінні настоятеля - прот. Юрія Грабовецького, а також: прот. Василя Руданця (с. Рудники), прот. Андрія Гаврилюка (с. Рож Поле і Шевченкове), прот. Миколи Борчука (с. Устя і Тулова), прот. Миколи Глушака (с-ще Печеніжин, Коломийська єпархія), прот. Богдана Близнюка (с. Хлібичин і Турка Борщівська), прот. Василя Мороза (с. Підвисоке) і прот. Дмитра Джуса (с. Русів).

Після читання Євангелія отець Василь Джус виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Літургії з вітальним словом до настоятеля і всіх парафіян стецівського храму звернувся прот. Василь Руданець, який привітавши всіх із престольним святом, побажав Божого благословення для подальшого сумлінного служіння на славу Божу.

Після святкового "Многоліття" і помазання св. єлеєм, на церковному подвір'ї, у водосвятній каплиці було звершено Чин малого освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 440 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/4
«  Червень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019