Головна » 2018 » Вересень » 22 » Храмове свято в Русові
Храмове свято в Русові

21 (8) вересня Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці. У цей день Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав село Русів, де очолив урочисте богослужіння з нагоди храмового свята. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Дмитро Джус, настоятель Хрестовоздвиженської церкви села Потічок прот. Василь Джус, настоятель Свято-Михайлівського храму села Красноставці прот. Василь Руданець, настоятель церкви Вознесіння Господнього села Стецева прот. Юрій Грабовецький, настоятель храму св. ап. Іоана Богослова міста Снятина і Свято-Володимирської церкви села Залуччя Долішнє прот. Тарас Дмитрук, настоятель Свято-Успенського храму села Хлібичин і Свято-Димитріївської церкви села Турка Борщівська прот. Богдан Близнюк, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці села Підвисоке прот. Василь Мороз, настоятель Свято-Михайлівської церкви села Олешків прот. Роман Гуменяк і клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина протодияк. Роман Підгірний.

Після того, як було прочитане Євангеліє, отець-благочинний виголосив проповідь, у якій розкрив духовний зміст свята.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом.

Після "Многоліття" усі присутні були помазані освяченою оливою, а завершилося урочисте богослужіння водосвяттям.

<

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1372 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018