Головна » 2017 » Листопад » 22 » Храмове свято в Олешкові
Храмове свято в Олешкові

21 листопада, коли Православна Церква святкує Собор св. Архістратига Божого Михаїла і всіх Небесних Сил безплотних, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Михайлівську церкву в селі Олешків, де очолив святкове богослужіння з нагоди храмового свята. За Божественною Літургією отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Роман Гуменяк, а також прот. Степан Гуменяк (який опікувався олешківською парафією упродовж 20 років), прот. Василь Джус, прот. Микола Марусяк, прот. Віталій Коржинський, протодияк. Роман Підгірний і дияк. Тарас Гуменяк (клірик Свято-Успенського храму села Чернятин Городенківського деканату Коломийської єпархії).

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь, у якій з'ясував значення ангельського світу в житті кожної людини.

Наприкінці Літургії отець-благочинний привітав настоятеля  і всю олешківську громаду із храмовим святом, подякував їм за самовіддане служіння Богові і щиру турботу про церкву.

У своєму подячному слові настоятель храму прот. Роман Гуменяк зазначив, що заслуги за належний стан храму і благоустрій церковного подвір'я належать усій громаді, адже кожен по своїй змозі намагається долучитися до церковного життя.

Звертаючись до собору духовенства, яке своєю присутністю і спільною молитвою підсилило святкову атмосферу, о.Роман насамперед привітав прот. Михайла Марусяка із днем його тезоіменитства.

Після численного многоліття всі присутні були помазані освяченою оливою під злагоджений спів церковного хору.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям на церковному подвір'ї, після якого отець-декан окропив усіх свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 652 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2017  »

прот. Микола Марусяк © 2018