Головна » 2018 » Листопад » 22 » Храмове свято в Красноставцях
Храмове свято в Красноставцях

21 листопада, в день Собору Архістратига Михаїла і всіх Сил Небесних Безплотних, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав село Красноставці, де у Свято-Михайлівській церкві очолив святкове богослужіння з нагоди храмового свята.

За Божественною Літургією отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Василь Руданець, а також запрошене духовенство: настоятель Свято-Миколаївського храму с. Задубрівці прот. Василь Захарук, клірик Миколаївської єпрахії прот. Василь Долинчук, настоятель Свято-Введенського і Свято-Миколаївського храмів села Новоселиця прот. Василь Ткачук, настоятель Свято-Вознесенської церкви міста Снятина прот. Микола Марусяк, клірики Кіцманської єпархії прот. Михайло Бигар і прот. Андрій Яреміїк, клірик Чернівецької єпархії прот. Іван Угрин, настоятель Свято-Покровського храму села Підвисоке прот. Василь Мороз і клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія отець Михайло виголосив повчальну проповідь, у якій розповів про роль ангельського світу в житті людства і світу.

Наприкінці Літургіії собором духовенства було звершене читання Акафіста Архістратигу Михаїлу і всьому Небесному Воїнству.

Завершуючи святкове богослужіння отець-декан привітав настоятеля і його парафіян із храмовим святом, подякував за сумлінну працю на славу Божу і побажав неустанного молитовного заступництва усього ангельського світу на чолі із Архістратигом Михаїлом.

Настоятель храму прот. Василь Руданець склав щиру подяку собору духовенства за спільну духовну трапезу, а також привітав священиків-іменинників - отців Михайла Марусяка і Михайла Бигара - із Днем тезоіменитства, піднісши їм пам'ятну просфору і букет квітів.

Після "Многоліття" присутні в храмі віряни мали нагоду отримати помазання св. оливою, освяченою за вечірнім богослужінням напередодні.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено водосвяття.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 722 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3
«  Листопад 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018