Головна » 2019 » Липень » 15 » Храмове свято в Хуторі-Будилові
Храмове свято в Хуторі-Будилові

12 липня (29 червня за ст. ст.), коли Православна Церква вшановує пам'ять святих першоверховних апостолів Петра і Павла, храмове свято відзначає громада Петропавлівської церкви села Хутір-Будилів. Цьогорічне урочисте богослужіння з цієї нагоди очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля - прот. Петра Станчака, а також: прот. Миколи Курилюка (с. Прутівка), прот. Михайла Мизюка (м. Снятин), прот. Івана Курилюка (с. Белелуя), прот. Станіслава Войтовича (с. Залуччя Горішнє), прот. Любомира Куцака (с. Будилів і Любківці), прот. Ігнатія Мельника (с. Попельники), прот. Віталія Кулайця (с. Княже), прот. Миколи Борчука (с. Тулова і Устя), прот. Тараса Дмитрука (м. Снятин і с. Залуччя Долішнє), прот. Василя Ткачука (с. Новоселиця) і протодияк. Романа Підгірного (м. Снятин).

Після читання Євангелія отець-благочинний виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Божественної Літургії отець Михайло щиро привітав усю хутірбудилівську громаду із храмовим святом, а їхнього настоятеля - ще й із днем тезоіменитсва.

Від усієї громади отця Петра Станчака із днем небесного покровителя привітав церковний староста.

Відповідаючи на вітання у свою адресу, настоятель подякував за теплі слова, а також склав щиру вдячність священнослужителям і всім гостям, які розділили радість храмового свята.

Після урочистого "Многоліття" всі присутні мали нагоду приступити до помазання св. оливою, освяченою за вечірнім богослужінням.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено водосвяття, після якого всі були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 271 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019