Головна » 2019 » Вересень » 1 » Храмове свято в Ганьківцях
Храмове свято в Ганьківцях

28 серпня, коли Православна Церква святкує день Успення Божої Матері, свій храмовий день відзначає громада Свято-Успенської церкви села Ганьківці. З цієї нагоди в ганьківському храмі відбулося святкове богослужіння, яке очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля прот. Василя Семотюка, а також запрошених священнослужителів: прот. Івана Курилюка із Белелуя, прот. Василя Руданця із Красноставців, прот. Ігнатія Мельника із Попельник, прот. Віталія Кулайця із Княжого, прот. Василя Ткачука із Новоселиці, свящ. Володимира Жураківського - клірика Львівської єпархії, протодияк. Романа Підгірного зі Снятина.

Після читання Євангелія отець Михайло виголосив проповідь, у якій розкрив духовний зміст свята.

Наприкінці Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за сумлінну працю на славу Божу і побажав Божого благословення на наступних звершень у служінні Богові.

Після урочистого "Многоліття" всі присутні мали нагоду отримати помазання св. єлеєм, освяченим за вечірнім богослужінням.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено водосвяття.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 506 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/4
«  Вересень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019