Головна » 2015 » Липень » 29 » Храмове свято в Долішньому Залуччі і 1000-ліття упокоєння св.рівноап. князя Володимира Великого

28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, свій храмовий день святкує долішньозалучанська громада. Цього року українська Церква вшановує князя Володимира по-особливому, оскільки виповнюється 1000 років від дня блаженної кончини Просвітителя Руси-України.

Урочисте богослужіння у Володимирському храмі Долішнього Залуччя з нагоди храмового свята і ювілею очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму - прот. Тараса Дмитрука, а також прот. Михайла Мизюка, прот. Івана Курилюка, прот. Ярослава Марикота, прот. Василя Руданця, прот. Петра Станчака, прот. Миколи Марусяка, прот. Миколи Борчука, прот. Віталія Коржинського, свящ. Василя Мороза і протодияк. Романа Підгірного.

Після Євангельського читання отець-декан виголосив проповідь, у якій наголосив на особливій значущості постаті святого князя Володимира у справі спасіння нашого народу. Знайомлячи вірян із житієм св. Володимира Великого, проповідник підкреслив, як Божа благодать може докорінно змінити людину і не лише її привести до Царства Небесного, але через неї цілому народові, безлічі прийдешніх поколінь відкрити дорогу до життя з Богом.

Наприкінці богослужіння отець Михайло привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, а всю православну спільноту Снятинщини - із ювілейним святкуванням на честь Хрестителя Руси-України.

У свою чергу настоятель храму прот. Тарас Дмитрук висловив щирі слова вдячності священнослужителям, які прибули розділити радість престольного свята, а своїм парафіянам за жертовну працю на славу Божу.

Після Божественної Літургії на церковному подвір'ї було звершено водосвятний молебень, після якого всі присутні були окроплені освяченою водою.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, після якого у храмі були освячені новонаписані ікони.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 742 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2015  »