Головна » 2016 » Вересень » 5 » Храмове свято в Белелуї
Храмове свято в Белелуї

У неділю після свята Успення Пресвятої Богородиці традиційно святкує своє храмове свято громада Свято-Успенської церкви села Белелуя. З цієї нагоди 4 вересня, в 11-ту неділю після П'ятидесятниці, до Успенського храму завітав Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, який у співслужінні собору духовенства очолив тут святкове богослужіння.

За Божественною Літургією отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Іван Курилюк, а також прот. Василь Захарук, прот. Микола Курилюк, прот. Михайло Мизюк, прот. Мирослав Паньків, прот. Любомир Куцак, прот. Ярослав Марикот, прот. Петро Станчак, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Тарас Дмитрук, прот. Віктор Курилюк, прот. Володимир Захарук, прот. Павло Захарук, прот. Василь Мороз, прот. Василь Кушерський.

Після Євангельського читання отець-благочинний виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Божественної Літургії було взершене читання Акафіста Успенню Пресвятої Богородиці із додаванням молитвослів'я за мир в Україні.

Після відпусту Літургії прот. Михайло Марусяк привітав усю белелуйську громаду на чолі із настоятелем з храмовим святом. Після многоліття усі присутні були помазані освяченим єлеєм.

Згодом на церковному подвір'ї було зверешено Чин малого освячення води, після якого отець-декан окропив свяченою водою нову церковну огорожу, а також усіх присутніх вірян.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1148 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.7/3

«  Вересень 2016  »