Головна » 2013 » Листопад » 21 » Храмове свято у Заваллі
Храмове свято у Заваллі

21 листопада, в день пам'яті святого Архістратига Михаїла і всіх небесних сил безтілесних, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Михайлівський храм села Завалля, де з нагоди престольного свята очолив святкове богослужіння. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Михайло Мизюк, а також прот. Іван Коржинський (с. Вовчківці), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка), прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Володимир Івасюк (с. Драгасимів), прот. Василь Семотюк і протодияк. Роман Підгірний (клірики Свято-Троїцького собору м. Снятин).

Після євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій розтлумачив духовний зміст свята.

У цей день храм був переповнений молільниками. Чимало вірян приступило до Причастя Святих Тіла і Крові Христових.

Після відпусту літургії прот. Михайло Марусяк привітав завальську громаду з храмовим святом, а настоятеля із днем Ангела.

Отець-настоятель у свою чергу привітав благочинного з днем тезоіменитства і підніс йому букет квітів.

Далі звучали вітання від парафіян в адресу прот. Михайла Мизюка.

З вітальним словом до отців-іменинників звернувся сільський голова Завалля п.Петро Пупеза.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям на церковному подвір'ї, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1098 | Додав: admin | Теги: благочинний, Завалля, богослужіння | Рейтинг: 4.5/4

«  Листопад 2013  »