Головна » 2014 » Липень » 29 » Храмове свято у Залуччі Долішньому
Храмове свято у Залуччі Долішньому

28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Володимирський храм села Залуччя Долішнє, де з нагоди престольного свята очолив святкове богослужіння.

Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також прот. Михайло Мизюк (м. Снятин (Микулинці) і с. Завалля), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка), прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Любомир Куцак (села Будилів і Любківці), прот. Маркіян Коржинський (м. Івано-Франківськ), прот. Юрій Грабовецький (с. Стецева), прот. Петро Станчак (с. Хутір-Будилів), прот. Андрій Гаврилюк (с. Рож-Поле), прот. Богдан Близнюк (села Хлібичин і Турка Борщівська), прот. Василь Ткачук (с. Новоселиця) і протодияк. Роман Підгірний (м. Снятин).

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Божественної Літургії прозвучали привітання із храмовим святом, із державним святом - Днем Хрещення Руси-України, а також вітання іменинникам, які супроводжувалися многоліттям.

Після помазання св. єлеєм на церковному подвір'ї було звершено Чин малого освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1339 | Додав: admin | Теги: Залуччя Долішнє, богослужіння, благочинний, св. Володимир Великий | Рейтинг: 3.8/6

«  Липень 2014  »