Головна » 2013 » Липень » 29 » Храмове свято у Залуччі Долішньому
Храмове свято у Залуччі Долішньому

У неділю, 28 липня, коли Православна Церква вшановує пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира Великого, Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк очолив богослужіння у Свято-Володимирському храмі села Залуччя Долішнє з нагоди престольного свята.

Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також прот. Микола Курилюк, прот. Михайло Мизюк, прот. Іван Курилюк, прот. Любомир Куцак, прот. Ярослав Марикот, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Петро Станчак, прот. Микола Марусяк, прот. Микола Борчук, прот. Богдан Близнюк, свящ. Андрій Гаврилюк, свящ. Віталій Коржинський і протодияк. Роман Підгірний.

Після Євангельського читання проповідь виголосив прот. Михайло Мизюк.

Незважаючи на спекотну погоду, храм був переповнений молільниками, особливо відрадно було бачити наймолодших парафіян.

На завершення Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк звернувся до прихожан і гостей храму зі словами настанов і привітав настоятеля і всю громаду із престольним святом. Отець-настоятель у свою чергу подякував усьому собору духовенства за спільну духовну Трапезу.

Після Літургії на церковному подвір'ї було звершено водосвяття.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1402 | Додав: admin | Теги: Залуччя Долішнє, богослужіння, благочинний, св. Володимир Великий | Рейтинг: 1.5/2

«  Липень 2013  »