Головна » 2017 » Травень » 24 » Храмове свято у Задубрівцях
Храмове свято у Задубрівцях

22 травня, у день Перенесення мощей свт. Миколая Чудотворця із Мир Лікійських до міста Бари, своє храмове свято відзначає громада села Задубрівці. Цьогоріч задубрівчани святкують 20-ліття від часу побудови й освячення церкви. У цей день Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Миколаївський храм, де очолив святкове богослужіння. Отцю-декану співслужили: настоятель прот. Василь Захарук, а також прот. Михайло Никифорук (Коломийська єпархія), прот. Михайло Гуменяк (Коломийська єпархія), прот. Мирослав Паньків, прот. Ярослав Марикот, прот. Василь Руданець, прот. Василь Ткачук, прот. Павло Захарук, прот. Андрій Гаврилюк, прот. Іван Угрин (Чернівецька єпархія), прот. Андрій Єреміїк (Кіцманська єпархія), прот. Володимир Захарук, прот. Василь Мороз, прот. Василь Кушерський і протодияк. Роман Підгірний.

.

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння отець-декан привітав настоятеля і всю громаду із ювілейним храмовим святом.

Згодом юні прихожани віршами і піснями висловили свої духовні переживання з нагоди ювілею храму.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 407 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.2/4

«  Травень 2017  »