Головна » 2014 » Грудень » 4 » Храмове свято у Прутівці
Храмове свято у Прутівці

4 грудня, у день Введення в храм Пречистої Діви Марії, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Введенську парафію села Прутівка, де з нагоди храмового свята очолив святкове богослужіння. Отцю-декану співслужив настоятель храму протоієрей Микола Курилюк, а також прот. Василь Джус (села Потічок і Русів), прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Ярослав Петрук (с. Джурів), прот. Петро Станчак (с. Хутір-Будилів), прот. Віктор Курилюк (с. Видинів), прот. Василь Семотюк (м. Снятин) і свящ. Василь Мороз (с. Підвисоке).

Після євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій розкрив духовний зміст свята.

Наприкінці Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду із престольним святом. У свою чергу прот. Микола Курилюк висловив щиру вдячність усім священнослужителям, які прибули розділити радість храмового "великодня".

Згодом у храмі було звершено водосвяття, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 913 | Додав: admin | Теги: благочинний, богослужіння, Прутівка, Введення | Рейтинг: 3.2/4

«  Грудень 2014  »