Головна » 2014 » Липень » 16 » Храмове свято у Хуторі-Будилові відзначили в день апостолів Петра і Павла
Храмове свято у Хуторі-Будилові відзначили в день апостолів Петра і Павла

12 липня, у день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Петро-Павлівський храм села Хутір-Будилів, де з нагоди престольного свята очолив Божественну Літургію.

Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Петро Станчак, а також прот. Микола Курилюк (настоятель храму в с. Прутівка), прот. Любомир Куцак (настоятель храмів у селах Будилів і Любківці), прот. Ярослав Марикот (настоятель храмів у селах Ганьківці і Вишнівка), прот. Тарас Дмитрук (настоятель храмів у м.Снятин (Кулачин) і в с. Залуччя Долішнє), прот. Роман Грищук (настоятель храму в м. Глибока Чернівецької області), прот. Богдан Близнюк (настоятель храмів у селах Хлібичин і Турка Борщівська), прот. Микола Борчук (настоятель храмів у селах Устя і Тулова) і протодияк. Роман Підгірний (клірик Свято-Троїцького собору м.Снятин).

Після Євангельського читання отець-благочиний виголосив проповідь, у якій звернув увагу на повчальний зміст житія святих Апостолів.

На завершення Божественної Літургії було виголошено привітання в адресу настоятеля (який у цей день окрім престольного свята відзначає і день тезоіменитства) і всієї громади.

Завершилося святкове богослужіння на церковному подвір'ї, де було звершено Чин малого освячення води, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1004 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.5/4

«  Липень 2014  »