Головна » 2018 » Липень » 30 » Храмове свято у Долішньому Залуччі
Храмове свято у Долішньому Залуччі

28 липня, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Володимирський храм села Залуччя Долішнє, де очолив святкове богослужіння з нагоди храмового свята. Отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також прот. Микола Курилюк, прот. Станіслав Войтович, прот. Василь Руданець, прот. Петро Станчак, прот. Віталій Кулаєць, прот. Микола Марусяк, прот. Богдан Близнюк, прот. Віталій Коржинський, прот. Василь Мороз і протодияк. Роман Підгірний.

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Божественної Літургії отець-декан привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за піклування храмом Божим і побажав Божого благословення. Також висловив вітання усім із ювілеєм Хрещення нашої землі.

Настоятель храму прот. Тарас Дмитрук у свою чергу подякував духовенству за спільну духовну трапезу і висловив слова щирої вдячності усім небайдужим парафіянам, які завжди трудяться  у Божому храмі.

Після многоліття усі присутні приступили до помазання освяченою оливою.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям на церковному подвір'ї, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 220 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018