Головна » 2018 » Травень » 18 » Храмове свято Вознесенської церкви в Снятині
Храмове свято Вознесенської церкви в Снятині

17 травня, в день Вознесіння Господнього, своє храмове свято відзначає громада Вознесенської церкви міста Снятина. З нагоди цієї події до храму завітало чимало парафіян і гостей. Особливою прикрасою святкового богослужіння була учнівська молодь разом зі своїми наставниками.

Урочисте соборне богослужіння очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Миколи Марусяка, кліриків Свято-Троїцького собору прот. Теофіла Кишкана, прот. Василя Семотюка і протодияк. Романа Підгірного, а також прот. Богдана Близнюка - настоятеля храмів у селах Хлібичин і Турка-Борщівська і прот. Романа Гуменяка - настоятеля храму в селі Олешків. Собору духовнества співслужив також прот. Олександр Горук - настоятель Катерининської церкви в Дарницькому районі Києва, уродженець с. Келихів.

Розпочалася святкова відправа читанням Акафіста, згодом була звершена Божественна Літургія. Святкове богослужіння прикрашав мелодійний спів хору Свято-Троїцького собору разом із хором Вознесенської церкви під керівництвом Дмитра Лесюка.

Після євангельського читання з повчальною проповіддю до присутніх у храмі вірян звернувся прот. Богдан Близнюк, який наголосив, що свято Вознесіння  кожній людині, а особливо християнинові, дає стимул переносити життєві труднощі задля Бога і цим самим прокладати собі дорогу до Царства Небесного, адже Господь вознісся на небо, перетерпівши за Свого земного життя безліч скорбот.

Наприкінці Літургії із храмовим святом усіх привітав отець-декан, а настоятель храму подякував усьому собору духовенства за спільну духовну Трапезу, а всім парафіянам, жертводавцям і просто небайдужим людям за щоденну турботу про храм Божий.

Після козацького многоліття парафіяни і гості були помазані освяченою оливою, а згодом на церковному подвір'ї було звершено чин освячення води і нового хреста, який нещодавно був установлений поблизу дзвіниці.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1641 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018