Головна » 2013 » Жовтень » 9 » Храмове свято на Кулачині
Храмове свято на Кулачині

9 жовтня, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Іоано-Богословський храм м. Снятин (мікрорайон Кулачин), де з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також прот. Михайло Мизюк, прот. Любомир Куцак, прот. Ярослав Марикот, прот. Юрій Грабовецький, прот. Богдан Близнюк і протодияк. Роман Підгірний.

Після євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій на прикладі житія святого апостола і євангеліста Іоана Богослова наголосив на значення такої християнської чесноти, як любов, у житті кожної людини.

Після відпусту Літургії отець-благочинний привітав настоятеля і всю кулачинську громаду із храмовим святом. У свою чергу прот. Тарас Дмитрук подякував отцю-декану і всьому собору духовенства, які прибули розділити радість свята, а водночас підніс слова щирої вдячності всім жертводавцям, силами яких цьогоріч було побудовано нову дзвіницю.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено чин водосвяття (під час якого до собору духовенства долучився прот. Микола Марусяк).

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 925 | Додав: admin | Теги: Кулачин, благочинний, богослужіння | Рейтинг: 4.3/3
Слава Ісусу Христу!
Мене цікавить такі питання; чи св'ято переноситься? як саме?
можна торгувати біля храму? (у мене церковний товар,і цукерки)
Дякую!

«  Жовтень 2013  »