Головна » 2017 » Вересень » 28 » Храмове свято Хресто-Воздвиженської церкви у Потічку
Храмове свято Хресто-Воздвиженської церкви у Потічку

27 вересня, в день Всесвятнього Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Хресто-Воздвиженську церкву в селі Потічку, де з нагоди храмового свята очолив урочисте богослужіння. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Василь Джус, прот. Михайло Мизюк, прот. Володимир Івасюк, прот. Юрій Грабовецький, прот. Микола Марусяк, прот. Роман Гуменяк, прот. Дмитро Джус і протодияк. Роман Підгірний.

Після Євангельського читання отець Михайло виголосив повчальну проповідь, у якій розкрив духовний зміст свята, з'ясував, яке виключне значення для кожного християнина має Хрест Господній, і закликав усіх гідно нести свої життєві хрести.

Спільна молитва у храмовий день об'єднала наймолодших і найстарших парафіян потічківської церкви.

Наприкінці богослужіння отець-благочинний привітав настоятеля і його паству із їхнім престольним святом, подякував за їхні старання біля храму і побажав усім пам'ятати своє коріння, свій рід, рідну мову і землю.

Після Літургії усі присутні були помазані оливою, освяченою на всенічній.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено чин малого освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 550 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.7/3

«  Вересень 2017  »