Головна » 2014 » Серпень » 29 » Хлібичинському храму - 160
Хлібичинському храму - 160

Цього року виповнюється 160 літ від часу побудови і освячення Свято-Успенської церкви села Хлібичин. Славний ювілей хлібичинці відзначили 28 серпня, у день Успення Пресвятої Богородиці - храмове свято свого села. До цього дня громада на чолі зі своїм настоятелем прот. Богданом Близнюком готувалися заздалегідь. Зокрема біля церкви було поставлено дві каплиці-фігури Ісуса Христа і Богоматері, облагороджено церковне подвір'я.

Урочисте богослужіння з нагоди ювілею храму очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Богдан Близнюк, а також прот. Василь Близнюк, прот. Любомир Куцак, прот. Юрій Грабовецький, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Марусяк і прот. Роман Близнюк.

Після євангельського читання отець-благочинний звернувся до вірян зі словами проповіді, в якій з'ясував духовний і морально-повчальний зміст свята Успення.

Наприкінці Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав громаду на чолі із настоятелем зі славним ювілеєм і побажав процвітання, а всьому українському народові - миру, Божого благословення й опіки Матері Божої.

І духовенство, і віряни були зворушені щирими словами дітей, які у своїх віршиках-молитвах просили у Всемилостивого Бога для України-неньки миру і благополуччя.

За богослужінням молився Борщівський сільський голова (с. Хлібичин належить до Борщівської сільської ради) Розвадовський І.М., який долучився до усіх привітань, подякував усій громаді за сумлінну працю біля храму і від виконкому Борщівської сільради вручив грамоту церковному братству і сестринству.

Після Літургії на церковному подвір'ї було звершено чин освячення води і капличок-фігур.

Завершилося урочисте богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 480 | Додав: admin | Теги: Успення Богородиці, Хлібичин, ювілей, прот. Богдан Близнюк, благочинний, богослужіння | Рейтинг: 4.5/4

«  Серпень 2014  »