Головна » 2012 » Жовтень » 10 » Ювілейний храмовий день на Кулачині
Ювілейний храмовий день на Кулачині

9 жовтня, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, - престольне свято церкви, розташованої на окраїні міста Снятин (мікрорайон Кулачин). Цьогорічний храмовий день - особливий, адже громада разом із настоятелем відзначають 100-літній ювілей церкви. З цієї нагоди парафію св. Іоана Богослова відвідав митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

Його Високопреосвященству співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також більше двох десятків священнослужителів Снятинського та сусідніх деканатів.

У цей день невеличкий храм не міг умістити всіх, хто прийшов помолитися до цієї святині. За богослужінням молився і міський голова Снятина А.Б.Шумко.

Під час запричасного стиха до вірян зі словами повчання звернувся Снятинський декан прот. Михайло Марусяк, який пояснив значення і велич Божої любові до людського роду.

У цей день чимало вірян прийняли Тіло і Кров Христову.

Після Літургії духовенство і миряни на чолі із владикою Іоасафом вийшли на церковне подвір'я, де було відслужено водосвятний молебень.

Далі зі словами привітання і повчання до всіх присутніх звернувся митрополит Іоасаф, який вказав на неперевершений приклад слідування за Христом, показаний нам святим апостолом Іоаном Богословом. Владика наголосив, що іти за покликом Божим на основі правдивої віри, залишеної нам Сином Божим і утвердженої на основі Апостолів, - тобто віри православної, - є єдиною життєвонеобхідною умовою нашого спасіння.

З нагоди ювілею храму правлячий Архієрей нагородив: настоятеля храму прот. Тараса Дмитрука медаллю св.Юрія Переможця, директора Снятинської ЗОШ №2 Ахтемійчука В.Т. медаллю свв. Кирила і Мефодія, а також цілий ряд найактивніших парафіян і жертводавців благословенними грамотами.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1661 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.8/5

«  Жовтень 2012  »