Головна » 2010 » Вересень » 23 » Ювілейні торжества у Вовчківцях
Ювілейні торжества у Вовчківцях
21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, православна громада села Вовчківці відзначила славний 150-літній ювілей свого храму. На запрошення настоятеля Свято-Успенської церкви села Вовчківці протоієрея Івана Коржинського на ювілейні торжества прибув архієпископ Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, який і очолив святкове богослужіння.

Після теплої зустрічі парафіян і настоятеля архієрей у співслужінні благочинного Снятинського району протоієрея Михайла Марусяка і численного собору духовенства звершив освячення нового престолу, а після цього - Божественну Літургію.

Після богослужіння владика звернувся до присутніх у храмі парафіян і гостей зі словами настанови і повчання, а на завершення побажав наснаги для сумлінної праці у храмі-ювілярі на славу Божу. Завершилося богослужіння уставним многоліттям.
Проте святкування не обмежилися лише відправою в церкві, тим більше, що ювілейні торжества, приурочені 150-літтю храму, співпали зі святкуванням 600-ліття села Вовчківці. Тому після богослужіння духовенство і вся громада вирушили хресною ходою до центру села, де заздалегідь було встановлено пам'ятний знак, приурочений 600-й річниці першої згадки села. Архієпископ Іоасаф освятив пам'ятний знак і побажав усім вовчківчанам примножувати свою багатовікову історію, особливо побожністю і благочестям.
Слід відмітити, що на святкуванні ювілею села були присутні очільники області і району.

Адміністрація сайту "Покуття Православне" приєднується до всіх побажань, які прозвучали в адресу вовчківської громади, і щиро бажає якомога більше світлих сторінок у подальшій історії села і церкви.

Тут ви можете переглянути фоторепортаж святкування
Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1853 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2010  »