Головна » 2013 » Грудень » 20 » Ювілей Миколаївського храму в Залуччі Горішньому
Ювілей Миколаївського храму в Залуччі Горішньому

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Ликійських, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Миколаївський храм села Залуччя Горішнє, де очолив святкове богослужіння.

Хоча горішньозалучанська церква освячена на честь свята Перенесення мощей свт. Миколая, цьогорічне святкування пов'язане не із храмовим святом, а ювілеєм храму. Цього року виповнюється 130 років з того часу, як через загрозу підтоплення річкою Черемош церкву було перенесено із хутора Серафинець до того місця, де храм знаходиться зараз.

За Божественною Літургією отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Іван Романчак, а також прот. Іван Коржинський, прот. Станіслав Войтович і протодияк. Роман Підгірний.

Після євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій, розкривши найважливіші події із житія святителя Миколая, закликав до наслідування цього великого угодника Божого.

Після відпусту Літургії отець-благочинний привітав настоятеля і всю громаду із ювілеєм і побажав сили і наснаги і надалі берегти і прикрашати свою святиню не лише матеріальними, але й духовними оздобами.

Особливою прикрасою ювілейного святкування стала присутність учнів місцевої школи, які разом зі своїми педагогами взяли активну участь у богослужінні.

На завершення святкового богослужіння всі присутні мали нагоду отримати помазання освяченим єлеєм.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1111 | Додав: admin | Теги: благочинний, Залуччя Горішнє, богослужіння | Рейтинг: 4.5/6

«  Грудень 2013  »