Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Серпень » 31 » У Ганьківцях відзначили 155-річчя храму
У Ганьківцях відзначили 155-річчя храму

28 серпня, в день Успення Пресвятої Богородиці, - храмове свято у Ганьківцях. А цього року ганьківчани відзначали в цей день ще й 155-ту річницю з часу побудови й освячення їхньої святині.

Урочисте богослужіння з нагоди ювілейного храмового свята очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля прот. Василя Семотюка, а також запрошеного духовенства: прот. Любомира Куцака, настоятеля храмів у селах Будилів і Любківці, прот. Ярослава Петрука, настоятеля храму в селі Джурів, прот. Миколи Марусяка, настоятеля Вознесенської церкви в місті Снятині, і протодияк. Романа Підгірного, клірика Свято-Троїцького собору міста Снятина.

Після євангельського читання отець-декан виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і парафіян ганьківського храму із ювілеєм, подякував за сумлінну працю і побажав, щоб у їхній церкві завжди лунала щира молитва. З нагоди свята отець-декан вручив грамоти сумлінним і багаторічним трудівникам храму.

Після урочистого "Многоліття" духовенство і віряни поклонилися Пресвятій Богородиці перед її Плащаницею і отримали помазання св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено чин освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 340 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Серпень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2020