Головна » 2017 » Лютий » 7 » Духовенство Снятинського деканату привітало свого архієрея з Днем народження
Духовенство Снятинського деканату привітало свого архієрея з Днем народження

7 лютого, в день пам'яті святителя Григорія Богослова, свій день народження святкує Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. У Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська архієрей очолив Божественну Літургію, після якої було звершено подячний молебень.

Після молебню з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика Іоасаф нагородив медалями військових священиків Івано-Франківської єпархії та подякував усьому духовенству Прикарпаття за жертовне служіння Богові й українському народові.

Згодом на адресу Митрополита прозвучало чимало привітань. Зокрема від канцлера єпархії прот. Василя Бурака, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, головного лікаря Івано-Франківського обласного пульмонологічного центру Любомира Малофія, намісника Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря ігумена Феогноста (Бодоряка), настоятеля Спасо-Преображенського скиту Манявського монастиря архімандрита Софронія (Леніва), кліриків кафедрального собору та храмів Івано-Франківська, благочинних Івано-Франківської єпархії та багатьох інших.

Від Снятинського деканату архієрея привітав благочинний протоієрей Михайло Марусяк і підніс Високопреосвященному владиці букет квітів.

Завершилось богослужіння уставним многоліттям та спільною  світлиною.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 1149 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/4

«  Лютий 2017  »