Головна » 2014 » Червень » 12 » Духовенство єпархії стурбоване суспільно-політичною обстановкою в Україні
Духовенство єпархії стурбоване суспільно-політичною обстановкою в Україні

10 червня, у вівторок, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Івано-Франківська відбулися збори духовенства єпархії під головуванням правлячого архієрея - Митрополита Іоасафа.

На порядок денний було винесено кілька питань. Зокрема, владика-митрополит звернувся до духовенства із проханням підтримати священнослужителів і вірян Київського Патріархату у Луганській та Донецькій єпархіях, які знаходяться у вкрай скрутному становищі. Були повідомлені реквізити для пожертв для православних священиків і їхніх парафіян у зазначених єпархія.

Особливої уваги на зборах було надано питанню підтримки українських військовослужбовців, які захищають цілісність і суверенітет України на сході нашої Вітчизни.

Наступне питання порядку денного стосувалося святкування пам'яті преподобних Іова і Феодосія Манявських 7 липня і приуроченого цій події візиту до Манявського монастиря Святійшого Патріарха Філарета. Митрополит Іоасаф попросив отців-настоятелів завчасно повідомити приблизну кількість паломників, які йтимуть до обителі пішою ходою, з метою забезпечення їх наметами для ночівлі.

Насамкінець владика Іоасаф презентував І том тритомного видання "Великий Скит у Карпатах" - "Патерик Скитський. Синодик", яка містить унікальні українські рукописні пам'ятки, написані скитськими монахами в XVII-XVIII ст.

Завершилися єпархіальні збори спільною молитвою.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 558 | Додав: admin | Теги: збори, єпархія, архієрей, духовенство | Рейтинг: 4.0/1

«  Червень 2014  »