Головна » 2015 » Листопад » 3 » Духовенство єпархії привітало капеланів із поверненням
Духовенство єпархії привітало капеланів із поверненням

3 листопада у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Івано-Франківська відбулися збори духовенства Івано-Франківської єпархії під головуванням Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа.

Почалися збори із вітання військових священиків (кліриків Снятинського деканату) прот. Віктора Курилюка і свящ. Василя Мороза, які щойно повернулися із зони АТО (о 9.30 поїздом прибули до Івано-Франківська), із щасливим поверненням додому.

Владика Іоасаф передав подяку батькові отця Віктора прот. Миколі Курилюку від начальника штабу сектора "С" за самовіддане служіння його сина за час перебування в зоні АТО.

Із письмовою подякою зі Станиці-Луганської повернувся й отець Василь.

Духовенство заспівало козацьке "Многая літа" для військових священиків.

Далі капелани поділилися своїми враженнями і переживаннями від перебування серед бійців української армії, а також закликали духовенство єпархії долучатися до цієї важливої справи.

Далі Архієрей оголосив порядок денний зборів.

Зокрема владика Іоасаф звернув увагу священнослужителів єпархії на необхідність проведення проповідницько-місіонерської роботи на парафіях.

Особливо гостро ставилося питання функціонування недільних шкіл як невід'ємної ланки повноцінної життєдіяльності як окремої парафії, так і Церкви в цілому.

Не залишися поза увагою і питання поведінки священнослужителів у побуті.

На зборах порушувалася ще низка питань організаційного характеру. Зокрема йшлося про підтримку продовольством Манявського монастиря та Івано-Франківського богословського інституту, передплату церковної преси на наступний рік тощо.

Насамкінець Митрополит Іоасаф презентував священикам 2-ий том тритомника "Скит у Карпатах".

Завершилися збори спільною молитвою.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 500 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2015  »