Головна » 2017 » Грудень » 22 » День Зачаття прав. Анни - храмове свято в Бучачках
День Зачаття прав. Анни - храмове свято в Бучачках

22 грудня, в день Зачаття праведною Анною Пречистої Діви Марії, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Аннозачатинський храм у селі Бучачки, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята. За Божественною Літургією отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Мирослав Паньків, а також прот. Василь Близнюк, прот. Василь Захарук, прот. Іван Курилюк, прот. Любомир Куцак, прот. Павло Захарук і прот. Володимир Захарук.

Після Євангельського читання отець Михайло виголосив проповіді, в якій, з'ясувавши історію свята, зосередив увагу вірян на духовному значенні відзначуваної події.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав парафіян Аннозачатинського храму разом із їхнім духовним наставником із храмовим святом, побажавши їм духовної наснаги для звершення самовідданого служіння Богові і непохитної надії на Господню допомогу.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 571 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/1

«  Грудень 2017  »

прот. Микола Марусяк © 2018