Головна » 2016 » Червень » 20 » День Пресвятої Тройці у снятинському соборі
День Пресвятої Тройці у снятинському соборі

19 червня цьогоріч Православна Церква святкує Зішестя Святого Духа на Апостолів і день Пресвятої Тройці. Для снятинської громади Свято-Троїцького собору це - престольне свято. Святкове богослужіння з цієї нагоди очолив настоятель собору, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, якому співслужили: прот. Теофіл Кишкан, прот. Віталій Кулаєць, прот. Юрій Грабовецький, прот. Микола Марусяк, прот. Василь Семотюк і протодияк. Роман Підгірний.

Перед Літургією священики Троїцького собору прочитали Акафіст Пресвятій Тройці, у якому в молитовній формі розкривається суть православного вчення про Троїчного Бога.

Після євангельського читання повчальну проповідь виголосив прот. Юрій Грабовецький.

За Божественною Літургією разом із снятинською громадою молився і міський голова Анатолій Шумко зі своїм заступником Віктором Кушиком.

Храмове богослужіння супроводжувалося мелодійним співом хору Свято-Троїцького собору під керівництвом Дмитра Лесюка.

Наприкінці святкового богослужіння отець-настоятель привітав усіх зі святом Пресвятої Тройці, зазначивши, що для Снятина цьогорічне святкування особливе, позаяк навесні виповнилося 20 років від часу відновлення Свято-Троїцького собору.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено Чин малого освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1368 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.3/6

«  Червень 2016  »