Головна » 2014 » Червень » 8 » День Пресвятої Тройці у Снятині
День Пресвятої Тройці у Снятині

У 8-у неділю після Пасхи Православна Церква святкує П'ятидесятницю, Зішестя Святого Духа на апостолів і вшановує Пресвяту Тройцю. Цьогоріч це дванадесяте свято випало 8 червня. Саме цього дня своє престольне свято відзначає головна святиня Снятинщини - собор, освячений на честь Пресвятої Тройці.

Святкове богослужіння з нагоди храмового свята очолив настоятель храму, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, якому співслужили: прот. Василь Близнюк (селище Заболотів), прот. Василь Руданець (с. Красноставці), прот. Роман Василевич (с. Тучапи) і соборне духовенство прот. Теофіл Кишкан, прот. Микола Марусяк, прот. Василь Семотюк і протодияк. Роман Підгірний.

Розпочалося богослужіння читанням Акафіста Пресвятій Тройці.

Далі була звершена Божественна Літургія. Молитовного настрою у храмі додавав спів хору Свято-Троїцького собору під керівництвом Д.Лесюка.

Після Євангельського читання зі словами повчання до вірян звернувся прот. Роман Василевич.

Завершилася Божественна Літургія уставним многоліттям, після  чого усі присутні мали нагоду приступити до помазання св. Єлеєм.

Насамкінець на церковному подвір'ї було звершено чин освячення води, після якого всі були окроплені свяченою водою.

Завершилося святкування хресним ходом навколо храму під церковний передзвін.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 474 | Додав: admin | Теги: благочинний, богослужіння, Троїцький собор, Снятин | Рейтинг: 4.5/6

«  Червень 2014  »