Головна » 2015 » Травень » 31 » День Пресвятої Тройці - храмове свято снятинського собору
День Пресвятої Тройці - храмове свято снятинського собору

31 травня, у день Сходження Святого Духа, святкує свій храмовий день громада Свято-Троїцького собору міста Снятина. Святкове богослужіння очолив настоятель собору, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк.

Зранку було прочитано Акафіст Пресвятій Тройці.

За Божественною Літургією отцю настоятелю співслужили: прот. Василь Близнюк, прот. Іван Романчак, прот. Станіслав Войтович, а також клірики собору: прот. Теофіл Кишкан, прот. Микола Марусяк, прот. Василь Семотюк і протодияк. Роман Піргірний.

Святкове богослужіння супроводжував спів хору Троїцького собору під керівництвом Дмитра Лесюка.

Після євангельського читання проповідь виголосив прот. Василь Близнюк, який розкрив духовний зміст свята Сходження Святого Духа і вшанування Пресвятої Тройці.

Наприкінці богослужіння отець-декан привітав своїх парафіян із храмовим святом, а священнослужителям подякував за молитви і всім побажав примноження благодатних дарів Святого Духа.

Після Літургії на церковному подвір'ї було звершено Чин малого освячення води.

Завершилося святкове богослужіння під звучання святкового передзвону хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 699 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/4

«  Травень 2015  »