Головна » 2016 » Липень » 29 » День пам'яті святого князя Володимира - храмове свято в Долішньому Залуччі
День пам'яті святого князя Володимира - храмове свято в Долішньому Залуччі

28 липня, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, долішньозалучанська громада святкує своє престольне свято. З цієї нагоди до Свято-Володимирського храму завітав благочинний Снятинського району протоієрей Михайло Марусяк і звершив тут Божественну Літургію. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Курилюк, прот. Михайло Мизюк, прот. Іван Курилюк, прот. Петро Станчак, прот. Василь Руданець, прот. Микола Марусяк, прот. Микола Борчук, прот. Богдан Близнюк, прот. Василь Мороз і протодияк. Роман Підгірний.

Після євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій на прикладі житія і трудів святого рівноапостольного князя Володимира продемонстрував слухачам, якою безмежною і щедрою є Божа милість до всього людства загалом і до українського народу зокрема.

Наприкінці Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і його парафіян із храмовим святом, зазначивши, що воно по-особливому щасливі, адже своїм неустанним молільником мають великого князя і просвятителя нашого народу - святого рівноапостольного Володимира.

Прот. Тарас Дмитрук зі свого боку подякував священнослужителям, які прибули до долішньозалучанського храми, аби розділити радість престольного свята і долучитися до велетенської загальноукраїнської молитви за наш багатостраждальний народ.

Після многоліття відбулося помазання єлеєм, освяченим під час всенічної.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено чин малого освячення води. Під час водосвяття до собору духовенства долучився ще прот. Ярослав Марикот.

Завершилося святкове храмове богослужіння хресним ходом навколо церкви, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1029 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.0/2

«  Липень 2016  »