Головна » 2015 » Липень » 16 » День пам'яті святих апостолів Петра і Павла - храмове свято в Хуторі-Будилові
День пам'яті святих апостолів Петра і Павла - храмове свято в Хуторі-Будилові

12 липня, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Петро-Павлівський храм у селі Хутір-Будилів, де очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Петро Станчак, а також прот. Іван Курилюк, прот. Любомир Куцак, прот. Ярослав Марикот, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Микола Борчук і протодияк. Роман Підгірний.

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій, ознайомивши вірян із житієм Святих Апостолів, розкрив ту духовну перспективу, яка пропонується кожному християнинові.

Наприкінці Божественної літургії отець-благочинний привітав парафіян Хутора-Будилова із храмовим святом, а настоятеля - із днем Ангела.

Від імені всієї громади прот. Петра Станчака з днем небесного покровителя привітав сільський голова Олег Солтисік, який одночасно є і церковним старостою.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено водосвятний молебень, після якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 399 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.3/3

«  Липень 2015  »