Головна » 2012 » Травень » 9 » Декан Снятинський узяв участь у захисті дисертацій
Декан Снятинський узяв участь у захисті дисертацій

8 травня на засіданні спеціалізованої вченої ради Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату під головуванням архієпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія, ректора КПБА, відбувся захист кандидатських дисертацій. У роботі спецради брав участь протоієрей Михайло Марусяк, Снятинський декан.

Як повідомляє офіційний сайт КПБА, за результатами захисту присуджено науковий ступінь кандидата богословських наук Беспалову Станіславу Вікторовичу (тема дисертації: "Сакральна природа декоративних мотивів у Християнському мистецтві"; науковий керівник – Степовик Дмитро Власович, доктор богословських наук, професор, завідувач кафедри філософії Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату; офіційні опоненти: протоієрей Димитрій Садов’як, доктор богословських наук, доцент, голова Синодального Управління духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України УПЦ Київського Патріархату; священик Михаїл Сивак, кандидат богословських наук, проректор Львівської православної богословської академії, УПЦ Київського Патріархату), Мельничуку Петру Івановичу (тема дисертації: "Християнство і секуляризм: богословський, моральний та медичний погляд на сучасні питання біоетики"; науковий керівник – священик Павло Мельник, кандидат богословських наук, викладач кафедри богослів’я Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату; офіційні опоненти: Степовик Дмитро Власович, доктор богословських наук, професор, завідувач кафедри філософії Київської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату; Лозовицький Василь Миколайович, кандидат богословських наук, проректор з навчальної роботи Волинської православної богословської академії УПЦ Київського Патріархату).

Фото сайту КПБА

Категорія: З життя Церкви | Переглядів: 1280 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 1.0/1
«  Травень 2012  »

прот. Микола Марусяк © 2019