Головна » 2016 » Червень » 10 » Чергові збори духовенства Івано-Франківської єпархії
Чергові збори духовенства Івано-Франківської єпархії

7 червня священики Снятинського деканату на чолі із благочинним протоієреєм Михайлом Марусяком взяли участь у зборах духовенства Івано-Франківської єпархії, які проходили у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Івано-Франківська під головуванням Митрополита Івано-Франківського і Галицького ІОАСАФА.

Розпочинаючи збори, владика Іоасаф ознайомив священнослужителів із найважливішими новинами із загальноцерковного життя. Зокрема чимало уваги було приділено проведенню Всеправославного Собору на о.Крит.

Також правлячий архієрей поділився враженнями від урочистої академії з нагоди 50-літнього ювілею перебування Патріарха Філарета на Київській кафедрі.

Розглядаючи питання прийдешнього візиту Предстоятеля УПЦ КП на Прикарпаття, Митрополит Іоасаф озвучив кілька конструктивних порад для організації участі груп паломників у святкових богослужіннях, які очолить Святійший Патріарх.

Наступне питання, яке виносилося на порядок денний, - це організація літніх дитячих і молодіжних таборів як вкрай важливої ланки в роботі з православною молоддю.

Окрім того було обговорено низку питань організаційного та дисциплінарного характеру.

Завершилися збори духовенства спільною молитвою.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 378 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »