Головна » 2012 » Листопад » 22 » Будилівській святині - 150 літ
Будилівській святині - 150 літ

21 листопада, у день пам'яті святого Архістратига Михаїла і всіх Небесних Сил безплотних, свою 150-у річницю відзначає Свято-Михайлівська церква села Будилів. З нагоди престольного свята і ювілею храму до Будилова прибув Митрополит Івано-Франківський і Галицький ІОАСАФ.

Перед початком Літургії владика Іоасаф прочитав молитву на оновлення іконостасу і престолу.

Після цього була звершена Божественна Літургія. Його Високопреосвященству співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Любомир Куцак, Косівський благочинний прот. Іван Близнюк (Коломийсько-Косівська єпархія), а  також прот. Іван Романчак (с. Залуччя Горішнє), прот. Василь Захарук (с. Задубрівці), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка),  прот. Мирослав Хімейчук (Івано-Франківська єпархія УАПЦ), прот. Мирослав Паньків (села Трофанівка і Бучачки), прот. Тарас Дмитрук (м. Снятин і с. Залуччя Долішнє), прот. Микола Марусяк (м. Снятин), прот. Богдан Близнюк (села Хлібичин і Турка Борщівська).

За богослужінням співав хор Богословського відділення КПБА при ФТФ ЧНУ ім. Ю.Федьковича під керівництвом дияк. Ігоря Луцана.

У цей день будилівський храм був ущент переповнений вірянами, серед яких було чимало дітей. У святковому богослужіння також брали участь міський голова Снятина п. Анатолій Шумко і сільський голова Будилова п. Володимир Пік.

Під час запричасного до присутніх звернувся зі словами проповіді Снятинський декан прот. Михайло Марусяк.

У цей святковий день чимало парафіян причастилося Святих Тіла і Крові Христових.

Після Літургії Митрополит Іоасаф разом із собором духовенства читав Акафіст святому Архістратигу Михаїлу.

На завершення святкового богослужіння архієрей звернувся до присутніх із повчальним словом, у якому закликав усіх бути пильними щодо свого духовного життя. Також владика вручив цілу низку нагород: прот. Михайлу Марусяку - медаль прпп. Іоава і Феодосія Манявських з нагоди дня тезоіменитства, п. Анатолію Шумку - орден св. рівноап. князя Володимира, а найбільш активним парафіянам і жервтодавцям - благословенні грамоти.

Завершилося святкування уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1443 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2012  »