Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Грудень » 14 » Храмове свято в Будилові
Храмове свято в Будилові

21 листопада, в день Собору святого Архістратига Михаїла і всіх Небесних Сил Безплотних, своє храмове свято відзначає православна громада Свято-Михайлівської церкви села Будилів. З цієї нагоди на запрошення настоятеля святкове богослужіння звершив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Любомир Куцак, прот. Теофіл Кишкан, клірик Свято-Троїцького собору міста Снятин, прот. Микола Борчук, настоятель храмів у селах Тулова й Устя, прот. Василь Ткачук, настоятель храмів у селі Новоселиця, прот. Василь Семотюк, настоятель храму в селі Ганьківці, свящ. Іван Лазаренко, настоятель храму в селі Тучапи, протодияк. Роман Підгірний, клірик Свято-Троїцького собору міста Снятин.

Після читання Євангелія отець Михайло виголосив повчальну проповідь.

Під час Божественної Літургії були піднесені молитви за визволення від "згубної пошесті".

Наприкінці богослужіння отець-декан привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за сумлінну працю і щирі молитви.

У свою чергу отець-настоятель подякував усім священнослужителям за спільну духовну трапезу, а отця-декана привітав із днем Небесного Покровителя.

Після багатоголосого "Многоліття" і помазання св. єлеєм на церковному подвір'ї було звершено чин освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 92 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2021