Головна » 2018 » Грудень » 24 » У Бучачках відсвяткували храмовий день
У Бучачках відсвяткували храмовий день

22 грудня, коли Православна Церква святкує день Зачаття праведною Анною Пречистої Діви Марії, свій храмовий день відзначає громада села Бучачки, духовним наставником якої уже багато років є прот. Мирослав Паньків. На запрошення настоятеля цьогорічне храмове свято відвідав Снятинський декан прот. Михайло Марусяк, який у співслужінні собору духовенства звершив Божественну Літургію. За святковим богослужінням отцю-благочинному співслужили: настоятель - прот. Мирослав Паньків, настоятель Свято-Успенського храму села Хлібичин і Свято-Димитріївської церкви села Турка Борщівська прот. Богдан Близнюк, настоятель храму св. вмч. Юрія Переможця села Острівець Городенківського району (Коломийська єпархія) прот. Іван Михайленко, настоятель Свято-Димитріївської церкви села Орелець і Свято-Введенського храму села Балинці прот. Віталій Коржинський, настоятель Свято-Михайлівської церкви села Олешків прот. Роман Гуменяк і клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія отець-декан звернувся до присутніх у храмі вірян зі словами повчальної проповіді, наголосивши, яке значення для кожної людини має непохитна надія на Бога і нелицемірне смирення.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав усю бучачківську громаду на чолі із настоятелем із храмовим святом, подякував за сумлінну працю на славу Божу, а одночасно привітав усіх із доленосною подією в історії християнської України - утворення єдиної Помісної Православної Церкви.

Після "Многоліття" всі присутні отримали помазання св. оливою і були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 738 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3
«  Грудень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2019