Головна » 2018 » Листопад » 26 » У Борщеві відзначили 190-ліття храму
У Борщеві відзначили 190-ліття храму

25 листопада, в 26-ту неділю після П'ятидесятниці, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Михайлівську парафію села Борщів, де звершив Божественну Літургію з нагоди 190-літнього ювілею церкви. За богослужінням отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Василь Близнюк, а також: настоятель Свято-Успенської церкви села Вовчківці прот. Іван Коржинський, настоятель Свято-Покровського храму села Рудники і Свято-Успенської церкви села Іллінці прот. Степан Гуменяк, в.о. настоятеля Свято-Миколаївського храму села Зачулля Горішнє прот. Станіслав Войтович, настоятель Хрестовоздвиженської церкви села Потічок прот. Василь Джус, настоятель Свято-Успенського храму села Хлібичин і Свято-Димитріївської церкви села Турчка Борщівська прот. Богдан Близнюк і клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння отець-благочинний привітав настоятеля і всю борщівську громаду із ювілеєм, подякував за сумлінну працю на славу Божу і побажав Господнього благословення.

Після "Многоліття" слово мали наймолодші парафіяни, які чудовими віршами висловили своє ставлення до невеличкої, але надзвичайно милої і намоленої святині - Свято-Михайлівського храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 640 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3
«  Листопад 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018