Головна » 2014 » Листопад » 22 » Архіпастирський візит до Завалля
Архіпастирський візит до Завалля

21 листопада, у день пам'яті святого Архістратига Михаїла і всіх Небесних Сил безплотних, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську церкву села Завалля, де з нагоди храмового свята очолив святкове богослужіння. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Снятинського деканату прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Михайло Мизюк, а також прот. Іван Коржинський (с. Вовчківці), прот. Василь Джус (с. Русів і Потічок), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка), прот. Юрій Грабовецький (с. Стецева), прот. Тарас Дмитрук (м. Снятин (Кулачин) і с. Залуччя Долішнє), прот. Микола Марусяк (м. Снятин) і прот. Василь Семотюк (м. Снятин).

У цей святковий день храм був переповнений. Особливо відрадно було бачити найменших парафіян. Посприяли у цьому адміністрація місцевої школи і дитячого садочка, які у цей день зробили для дітей вихідний.

Також за богослужінням молилися: голова Снятинської РДА Дмитро Дякур, голова Снятинської районної ради Петро Гнідан, голова Завальської сільської ради Петро Пупеза.

Перед Причастям до вірян звернувся прот. Михайло Марусяк зі словами повчання.

У храмове свято чимало парафіян прийняли Тіло і Кров Христові.

Під час Божественної Літургії владика Іоасаф прочитав молитву за Україну у час неспокою.

Наприкінці богослужіння Митрополит Іоасаф виголосив проповідь, у якій вказав на те виключне значення, яке посідають у нашому житті святі ангели і зокрема воєначальник небесного воїнства - Архістратиг Михаїл.

Згодом архієрей привітав настоятеля храму прот. Михайла Мизюка і декана Снятинського прот. Михайла Марусяка, а також усіх, хто носить ім'я Архангела Михаїла, із днем тезоіменитства.

Також владика Іоасаф вручив низку благословенних грамот представникам громади і найактивнішим жертводавцям.

До всіх привітань приєдналися і наймолодші парафіяни завальської церкви.

Після Божественної Літургії на церковному подвір'ї було звершено Чин малого освячення води, а також освячення новозбудованої дзвіниці.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 530 | Додав: admin | Теги: благочинний, Митрополит Іоасаф, Завалля, богослужіння | Рейтинг: 4.5/6

«  Листопад 2014  »