Головна » 2012 » Січень » 24 » Архієпископа Іоасафа піднесено до сану митрополита
Архієпископа Іоасафа піднесено до сану митрополита

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ КП, з нагоди 50-ліття свого архіпастирського служіння Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначив єпископат Української Православної Церкви Київського Патріархату церковними нагородами. Зокрема до сану митрополита було піднесено правлячого архієрея Івано-Франківської єпархії архієпископа Іоасафа.

Такої ж нагороди удостоїлися: Преосвященний Іоасаф (Шибаєв), архієпископ Білгородський і Обоянський, Преосвященний Антоній (Махота), архієпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський, Преосвященний Михаїл (Зінкевич), архієпископ Луцький і Волинський і Преосвященний Іоан (Яременко), архієпископ Черкаський і Чигиринський.

До сану архієпископа було піднесено 9 архієреїв:

1. Преосвященного Епіфанія (Думенка), єпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського, ректора Київської православної богословської академії, постійного члена Священного Синоду;

2. Преосвященного Іларіона (Процика), єпископа Чернігівського і Ніжинського, голову Синодального управління Зовнішніх церковних зносин;

3. Преосвященного Якова (Макарчука), єпископа Одеського і Балтського;

4. Преосвященного Клімента (Куща), єпископа Сімферопольського і Кримського;

5. Преосвященного Мефодія (Срібняка), єпископа Сумського і Охтирського;

6. Преосвященного Онуфрія (Хаврука), єпископа Вінницького і Брацлавського;

7. Преосвященного Нестора (Писика), єпископа Тернопільського і Бучацького;

8. Преосвященного Федора (Бубнюка), єпископа Полтавського і Кременчуцького, голову Синодального управління у справах молоді.

9. Преосвященного Євстратія (Зорю), єпископа Богуславського, вікарія Київської єпархії, голову інформаційного управління.

Духовенство і віряни Снятинського деканату Івано-Франківської єпархії, а також адміністрація сайту "Покуття Православне" щиро вітають свого правлячого архієрея із високою нагородою. Іс полла еті, Деспота!

Категорія: З життя Церкви | Переглядів: 724 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Січень 2012  »