Головна » 2011 » Жовтень » 31 » Архієпископ Іоасаф освятив дзвіницю у Белелуї
Архієпископ Іоасаф освятив дзвіницю у Белелуї
30 жовтня, у 20-у неділю після П'ятидесятниці, Архієпископ Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав Свято-Успенський храм села Белелуя, де очолив Божественну Літургію, а після неї освятив новозбудовану дзвіницю. Його Високопреосвященству співслужили: декан Снятинський прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Іван Курилюк, прот. Василь Близнюк (смт. Заболотів), прот. Василь Захарук (с. Задубрівці), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка), прот. Іван Макулович (Коломийсько-Косівська єпархія), прот. Мирослав Ніньовський (Коломийсько-Косівська єпархія), прот. Мирослав Паньків (села Бучачки і Трофанівка), прот. Любомир Куцак (села Будилів і Любківці),  прот. Ярослав Марикот (села Ганьківці і Вишнівка), прот. Василь Руданець (с. Красноставці), прот. Тарас Дмитрук (м.Снятин і с.Залуччя Долішнє), прот. Юрій Грабовецький (с. Стецева), прот. Богдан Близнюк (с. Хлібичин), свящ. Василь Мороз (с. Підвисоке), свящ. Ігор Івасютин (Коломийсько-Косівська єпархія).

Після Літургії владика Іоасаф вручив благословенні грамоти жертводавцям і будівничим. За Літургією у храмі молився народний депутат України Дмитро Шлемко, який теж був нагороджений архієрейською грамотою.

Завершилося святкове богослужіння освяченням новозбудованої дзвіниці.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1472 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2011  »