Головна » 2018 » Квітень » 2 » Акафіст Страстям Христовим
Акафіст Страстям Христовим

Упродовж четвертого тижня Великого посту групою священиків Снятинського деканату (прот. Василь Джуспрот. Юрій Грабовецькийпрот. Тарас Дмитрукпрот. Микола Борчукпрот. Микола Марусяк і прот. Дмитро Джус) було звершено Акафіст Страстям Христовим "на розспів" у кількох храмах Снятинщини.

11 березня, у 3-тю (Хрестопоклонну) неділю Великого посту Акафіст було звершено у Свято-Троїцькому соборі. Тут соборне богослужіння очолив Снятинський благочинний, настоятель собору протоієрей Михайло Марусяк, а також долучилися  клірики собору прот. Теофіл Кишкан, прот. Василь Семотюк і протодияк. Роман Підгірний.

Наприкінці богослужіння проповідь виголосив прот. Василь Джус.

Того ж дня читання Акафіста було звершено в Хрестовоздвиженському храмі села Потічок. Тут проповідь виголосив прот. Микола Марусяк.

14 березня, у середу, таке ж богослужіння було звершене у Свято-Володимирській церкві села Долішнє Залуччя, 15 березня, в четвер, - у Свято-Миколаївському храмі села Устя і Свято-Благовіщенській церкві с. Тулова, 16 березня, у п'ятницю, - у Свято-Вознесенському храмі села Стецева і в церкві Різдва Пресвятої Богородиці с. Русів.

На завершення 18 березня, в 4-ту неділю Великого посту священики звершили Акафіст Страстям Христовим у Свято-Вознесенському храмі і в церкві св. ап. Іоана Богослова міста Снятина.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 156 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018