Головна » 2017 » Березень » 21 » Акафіст Страстям Христовим
Акафіст Страстям Христовим

19 березня, у неділю Хрестопоклонну, ввечері у Свято-Троїцькому соборі міста Снятин було звершено читання Акафіста Страстям Христовим на розспів. З року в рік під час Великого посту священики збираються на соборні богослужіння, відвідуючи храми Снятинщини і надихаючи вірян на молитовно-постовий настрій.

Цьогорічне читання Акафіста у снятинському соборі очолив настоятель храму, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні прот. Василя Джуса, прот. Петра Станчака, прот. Юрія Грабовецького, прот. Тараса Дмитрука, прот. Миколи Марусяка, прот. Миколи Борчука, прот. Василя Семотюка, свящ. Дмитра Джуса і протодияк. Романа Підгірного.

Наприкінці богослужіння проповідь виголосив прот. Микола Борчук.

Того ж вечора було звершено читання Акафіста у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Русів.

На попередньому тижні читання звершувалося в інших храмах: у середу 15 березня - в Свято-Миколаївській церкві села Устя і Свято-Володимирському храмі села Залуччя Долішнє, у четвер 16 березня - у Благовіщенській церкві села Тулова і в храмі св. ап. Іоана Богослова міста Снятин (Кулачин), у п'ятницю 17 березня - у Свято-Вознесенській церкві села Стецева і в Хрестовоздвиженському храмі села Потічок.

У 4-ту неділю Великого посту священики читатимуть Акафіст Страстям Христовим у Свято-Вознесенській церкві міста Снятин і в Петро-Павлівському храмі села Хутір-Будилів.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 263 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Березень 2017  »