Головна » Архів матеріалів
Святому Іоану, Предтечі Господа Бога і Спаса на­шого Ісуса Христа, судилося передувати своїм на­родженням і своєю смертю народженню Господа і Його смерті. Подібно до того, як на землі він проповідував про пришестя Господа, сказавши: "Йде за мною Сильніший за мене" (Мк. 1, 7), так і душам святих праотців, які перебу­вали в пеклі, він повинен був проповідувати пришестя Гос­пода, бо Предтеча Іоан мав сказати тут, що вже явився очікуваний у світі Месія. І подібно до того, як Господь наш Ісус Христос постраждав за гріхи людські, так і Предтеча Його отримав мученицьку кончину через беззаконня Ірода. Трапилося ж це так.
Категорія: Житія святих | Переглядів: 1581 | Додав: mmm | Дата: 11.09.2010 | Коментарі (1)

У вівторок, 7 вересня, в приміщенні Свято-Троїцького кафедрального собору м. Івано-Франківськ (вул. Грюнвальдська) відбулися збори духовенства Івано-Франківської єпархії під головуванням Високопреосвященного Іоасафа, архієпископа Івано-Франківського і Галицького.
Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 799 | Додав: mmm | Дата: 09.09.2010 | Коментарі (0)

«  Серпень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019