Головна » Архів матеріалів

У Фригійському місті Колоссах, поблизу міста Ієраполя, над джерелом чудотворної води стояв храм Святого архістратига Михаїла. Від води цього джерела хворі отримували багато зцілень, – навіть більше, ніж в купальні Силоамській. В ту купальню тільки один раз на рік сходив ангел Господній і збурював воду, тут же завжди перебувала благодать чиноначальника ангелів. Там ставав здоровим тільки той, хто перший входив до купальні після збурення води, а тут – всі, хто приходив із вірою, перші й останні, ставали здоровими. Там були необхідні притвори для пере­бування хворих, які довго чекали зцілення, бо деякі насилу тільки через 38 років отримували здоров'я, – тут же в один день або в одну годину хворий ставав здоровим. Про похо­дження цього джерела розповідають таке.

Категорія: Житія святих | Переглядів: 3152 | Додав: admin | Дата: 19.09.2010 | Коментарі (1)

Святому Іоану, Предтечі Господа Бога і Спаса на­шого Ісуса Христа, судилося передувати своїм на­родженням і своєю смертю народженню Господа і Його смерті. Подібно до того, як на землі він проповідував про пришестя Господа, сказавши: "Йде за мною Сильніший за мене" (Мк. 1, 7), так і душам святих праотців, які перебу­вали в пеклі, він повинен був проповідувати пришестя Гос­пода, бо Предтеча Іоан мав сказати тут, що вже явився очікуваний у світі Месія. І подібно до того, як Господь наш Ісус Христос постраждав за гріхи людські, так і Предтеча Його отримав мученицьку кончину через беззаконня Ірода. Трапилося ж це так.
Категорія: Житія святих | Переглядів: 1387 | Додав: mmm | Дата: 11.09.2010 | Коментарі (0)

У вівторок, 7 вересня, в приміщенні Свято-Троїцького кафедрального собору м. Івано-Франківськ (вул. Грюнвальдська) відбулися збори духовенства Івано-Франківської єпархії під головуванням Високопреосвященного Іоасафа, архієпископа Івано-Франківського і Галицького.
Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 683 | Додав: mmm | Дата: 09.09.2010 | Коментарі (0)

«  Червень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018