Головна » Архів матеріалів
У неділю, 3 жовтня відбулася особлива подія у Долішньому Залуччі: з архіпастирським візитом прибув архієпископ Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, щоб освятити новозбудований храм і звершити в ньому урочисту Божественну літургію.
Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1807 | Додав: admin | Дата: 04.10.2010 | Коментарі (0)

27 вересня (14 вересня за старим стилем) Православна Церква урочисто вшановує Животворчий Хрест Господній, нагадуючи кожному християнинові, що це - знамено перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою. Підносячи (слов'янське "воздвизая", звідси і назва свята - Воздвиження) Хрест над світом, Церква показує його, як прояв безмежної Божої любові до всього людства і до кожної людини зокрема.
Категорія: Житія святих | Переглядів: 2685 | Додав: admin | Дата: 27.09.2010 | Коментарі (1)

21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, православна громада села Вовчківці відзначила славний 150-літній ювілей свого храму.
Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1861 | Додав: admin | Дата: 22.09.2010 | Коментарі (0)

21 вересня (8 вересня за старим стилем) Православна Церква святкує день народження Пресвятої Діви Марії.

Батьками Пречистої Діви були праведні Іоаким з роду пророка і царя Давида і Анна з роду первосвященика Аарона. Подружжя було бездітним, оскільки свята Анна була неплідною. Досягнувши похилого віку, Іоаким і Анна не втрачали надії на милість Божу, твердо вірячи, що Богові все можливо, і Він може позбавити Анну бездітності навіть у похилому віці, як це колись відбулося із Саррою, дружиною патріарха Авраама.

Категорія: Житія святих | Переглядів: 743 | Додав: admin | Дата: 22.09.2010 | Коментарі (0)

19 вересня, в день, коли Православна Церква вшановує Спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонах, у місті Снятині - величне свято. З давніх давен люди з навколишніх сіл спішать у цей день відвідати святкове богослужіння, посповідатися і запричаститися Святих Христових Таїн саме тут, у серці покутської землі.
Категорія: З життя деканату | Переглядів: 2304 | Додав: admin | Дата: 19.09.2010 | Коментарі (1)

У Фригійському місті Колоссах, поблизу міста Ієраполя, над джерелом чудотворної води стояв храм Святого архістратига Михаїла. Від води цього джерела хворі отримували багато зцілень, – навіть більше, ніж в купальні Силоамській. В ту купальню тільки один раз на рік сходив ангел Господній і збурював воду, тут же завжди перебувала благодать чиноначальника ангелів. Там ставав здоровим тільки той, хто перший входив до купальні після збурення води, а тут – всі, хто приходив із вірою, перші й останні, ставали здоровими. Там були необхідні притвори для пере­бування хворих, які довго чекали зцілення, бо деякі насилу тільки через 38 років отримували здоров'я, – тут же в один день або в одну годину хворий ставав здоровим. Про похо­дження цього джерела розповідають таке.

Категорія: Житія святих | Переглядів: 2923 | Додав: admin | Дата: 19.09.2010 | Коментарі (1)

Святому Іоану, Предтечі Господа Бога і Спаса на­шого Ісуса Христа, судилося передувати своїм на­родженням і своєю смертю народженню Господа і Його смерті. Подібно до того, як на землі він проповідував про пришестя Господа, сказавши: "Йде за мною Сильніший за мене" (Мк. 1, 7), так і душам святих праотців, які перебу­вали в пеклі, він повинен був проповідувати пришестя Гос­пода, бо Предтеча Іоан мав сказати тут, що вже явився очікуваний у світі Месія. І подібно до того, як Господь наш Ісус Христос постраждав за гріхи людські, так і Предтеча Його отримав мученицьку кончину через беззаконня Ірода. Трапилося ж це так.
Категорія: Житія святих | Переглядів: 1242 | Додав: mmm | Дата: 11.09.2010 | Коментарі (0)

У вівторок, 7 вересня, в приміщенні Свято-Троїцького кафедрального собору м. Івано-Франківськ (вул. Грюнвальдська) відбулися збори духовенства Івано-Франківської єпархії під головуванням Високопреосвященного Іоасафа, архієпископа Івано-Франківського і Галицького.
Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 623 | Додав: mmm | Дата: 09.09.2010 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2017  »