Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2010 » Грудень » 08

Для більш повної уяви про вчення Ольги Асауляк та обставини його виникнення треба розглянути історію її містичного досвіду. Ще з дитинства О. Асауляк відчула реальність існування невидимого світу. Вона постійно прагнула до чогось над природнього. Пізніше, у шкільні роки, вона прагнула знайти відповідь на питання про буття світу. Під час посилених пошуків смислу життя у неї проявляється вплив духовних істот. Характерним є те, що у спогадах про цей період немає жодної згадки про християнський досвід, про участь у церковному житті, про Самого Христа. Все це вона згадає пізніше для того, щоб привабити до свого вчення християн. Відсутність християнського досвіду і духовних знань про явища невидимого світу стають причиною того, що у своєму щирому прагненні до Бога, людина виявляється духовно незахищеною...

Категорія: Окультизм і псевдорелігії | Переглядів: 3927 | Додав: admin | Дата: 08.12.2010 | Коментарі (1)

«  Грудень 2010  »

прот. Микола Марусяк © 2021