священик Василь Мороз

Священик Василь Богданович Мороз народився 5 лютого 1988 року в селі Маринопіль Галицького району в сім'ї священика.

Згодом разом з батьками переїхали до с. Підвисоке Снятинського району.

1994-2005 рр. – навчався у Підвисоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив зі срібною медаллю.

Після закінчення школи вступив на навчання на Богословське відділення КДА при філософсько-теологічному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

2009 р. - отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "теологія" та здобув кваліфікацію бакалавра богослов'я.

Того ж року вступив до магістратури Івано-Франківського богословського інституту, навчання в якому завершив 2010 року, захистив магістерську роботу на тему "Становлення Вірменської Апостольської Церкви та її розвиток в Україні" і отримав повну вищу освіту, здобувши кваліфікацію магістра богослов'я.

1 червня 2009 року – рукоположений в сан диякона, а 14 жовтня того ж року – у сан пресвітера архієпископом Іоасафом (Василиківим).

1 листопада 2009 р. – призначений настоятелем Свято-Покровського храму в с. Підвисоке.

2010 року – закінчив ЧНУ ім.Ю.Федьковича і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "релігієзнавство" та здобув кваліфікацію релігієзнавця, викладача філософсько-релігієзнавчих дисциплін.

Остання нагорода – наперсний хрест.

«  Листопад 2017  »