протоієрей Микола Борчук

Настоятель Свято-Благовіщенської церкви с.Тулова і Свято-Миколаївської церкви с.Устя.

Народився 2 вересня 1979 року в селі Устя Снятинського району.

1986 року пішов до першого класу Устянської середньої школи.

1987 року вступив до Снятинської дитячої музичної школи (клас "фортепіано"), повний курс навчання в якій завершив 1994 року.

Цього ж року закінчив 9 клас середньої школи і вступив до Вищого педагогічного училища Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича за спеціальністю "музичне виховання".

1998 року, після закінчення навчання в училищі, вступив на перший курс Івано-Франківської духовної семінарії, навчання в якій завершив 2001 року.

Під час навчання в семінарії 26 листопада 2000 року в храмі св. вмч. Димитрія с.Орелець Снятинського району єпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом був рукоположений в сан диякона.

9 вересня 2001 року в храмі прп. Параскеви Сербської с.Зібранівка Снятинського району тим же архієреєм був рукоположений в сан священика.

Від 6 січня 2002 року – настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці с.Тулова.

2007 року вступив на заочне відділення філософсько-теологічного факультету ім.Ю.Федьковича (спеціальність "релігієзнавство"), де отримав базову вищу освіту, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр філософії", і продовжує навчання для здобуття повної вищої освіти за вказаною спеціальністю.

Від 27 червня 2010 року указом архієпископа Іоасафа призначений настоятелем храму святителя Миколая с.Устя.

Нагороди: камілавка (2002 р.), наперсний хрест (2008 р.), протоієрейство (2011 р.)

«  Грудень 2017  »